Афіша подій Львів повний календар подій, дізнайся що відбуваєтья у Львові саме зараз: від афіші кіно, музики - до спортивних подій, котрими багатий Львів

Події у Львові завжди радують своїм різноманіттям, тож де провести час у Львові - це питання риторичне, адже наша афіша подій львів домопоже Вам у цьому.

Лише уявіть - афіша кіно львів, афіша музика львів - це не просто ключові слова, а й повна та досконала афіша та календар подій у Львові.

Наверх
0
— Подій у Львові
Мої події:
0
Середа
06:51
18 жовтня

Правила користування сайтом

1. Сайт zaraz.lviv.ua (надалі сайт або Zaraz!) - це незалежна веб-сторінка, котра публікує інформацію про події у Львові та Львівській області (надалі події).  Серед основних типів подій, котрі публікуються на сайті, виділяються наступні: кінофільми, театральні та інші вистави, музичні вечори (в тому числі концерти та інші музичні заходи), нічне життя Львова (вечірки, нічні екскурсії та інші нічні заходи інформаційно- освітньо- розважального характеру), мистецькі виставки, літературні вечори, та інші події Львова та Львівської області.

2. Наповненням, дизайном, програмуванням, та підтримкою сайту займаються відповідальні за це особи (надалі адміністрація або Zaraz!Team). Дані правила користуванням сайтом, встановлені адміністрацією (надалі правила) є обов’язковими для виконання усіма відвідувачами сайту без вийнятку та не підлягають оспоренню як в приватному порядку так і в будь-якого рівня інстанціях. Користуючись сайтом, Ви автоматично погоджуєтесь з даними умовами користування сайтом та приймаєте їх в цілому. Якщо Ви не погоджуєтесь з правилами в окремій частині або в цілому, Ви повинні негайно припинити користування сайтом.

3. Хоча сайт намагається охопити якомога більшу аудиторію відвідувачів, на сайті можуть публікуватися матеріали з елементами еротичного характеру, тож адміністрацією сайту встановлено мінімальний вік відвідувачів сайту - 18 років. Якщо Вам не виповнилося 18 років, Ви повинні негайно припинити користування сайтом.

4. Вибір подій для публікації на сайті здійснює адміністрація на свій розсуд, жодні претензії відносно відсутності тієї чи іншою події не приймаються, таксамо як і не приймаються претензії відносно пристуності тих чи інших подій на сайті.

5. Сайт жодним чином не може розцінюватися як засіб масової інформації. Інформація про події береться з відкритих джерел, і відтак не може вважатися повністю коректною та достовірною. З метою покращення роботи сайту, інформація довільного характеру про відвідувачів сайту може зберігатися. Користуючись сайтом Ви надаєте згоду для зберігання та/або обробки Ваших персональних даних довільного характеру.

6. Новини, статті, інформація про події та будь-які інші публікації (надалі інформація) на сайті можуть містити особисту точку зору, смаки та/або вподобання адміністрації сайту, і від так не можуть рахуватися беззаперечною істиною та жодним чином не можуть виступати аргументом та/або доказом для вирішення будь-яких спорів, як в особистому діалозі, так і в інстанціях всіх рівнів. Інформація надається для теоретичного ознайомлення «як є», адміністрація сайту не несе жодної відповідальності (в тому числі матеріальної) за присутність, використання цієї інформації і таке інше.

7. Програмні коди сайту, дизайн сайту, наповнення сайту (крім інформації, зібраної з відкритих джерел) є інтелектуальною та авторською власністю адміністрації сайту (за вийнятком вільно розповсюджуваного програмного забезпечення, авторські права на яке належить їх відповідним власникам). Ви не маєте права жодним чином аналізувати, вивчати, відтворювати, копіювати, розповсюджувати програмний код та/або дизайн сайту в цілому, або частково. В разі порушення цього пункту адміністрація сайту може розцінювати такі дії як умисне порушення авторських прав та може звернутись із відповідною заявою до компетентних органів, та в подальшому даний факт порушення авторських прав може розглядатися в судовому порядку, із повним матеріальним відшкодуванням завданих збитків. Ви беззаперечно погоджуєтесь з тим фактом, що адміністрація має право на власний розсуд визначати суму завданих збитків за порушення правил, перелічених вище. 

8.   Забороняється здійснювати будь-які запити до сайту, за вийнятком запитів по протоколу HTTP. Забороняється здійснювати автоматизований збір інформації, зумисне перевантаження роботи сайту (завантажувати файли/звертатися до файлів сайту частіше ніж один раз в секунду). Забороняється здійснювати атаки будь-якого типу (включаючи DDoS, XSS, XSRF, SQL-Injection/Blind SQL-Injection та інші). В разі порушення цього пункту, такі дії будуть розцінюватись як спроба несанкціонованого доступу до інформації та втручання в роботу еом, про що буде подана відповідна заява в компетентні органи, та разом з нею уся можлива інформація для встановлення особи, причетної до таких дій. Адміністрація має право на власний розсуд визначати суму завданих збитків за порушення правил, перелічених вище.

9. Адміністрація сайту має право в односторонньому порядку та без попередження змінювати правила користування сайтом. Всі внесені зміни вступають в дію з моменту їх публікації та є обов’язковими до виконання в повному обсязі.

10. Правила користування сайтом надаються як публічна оферта надання інформаційних послуг та можливих послуг з обробки та зберігання інформації відвідувачів сайту та вступають в дію з моменту їх публікації. Незнання цих правил не звільняє від віповідальності за їх порушення.

11. Якщо Ви не погоджуєтесь з даними умовами користування сайтом в окремій частині або в цілому – Ви повинні негайно припинити користування сайтом. Незнання цих правил не звільняє від відповідальності за їх порушення.

Остання редакція: 03.10.2013, 
Адміністрація сайту zaraz.lviv.ua